Ověřujeme věk všech zákazníků

Náš sortiment lze prodávat pouze osobám starším 18-ti let, a proto při nákup v našem eshopu Ekožváro musíme ověřit věk každého zákazníka, a to automaticky pomocí elektronického systému.

overujeme-vek-zakaniku-chranime-i-vase-deti

Ověření věku při registraci

Při registraci provádíme ověření věku pouze jednou, a to v prvním kroku registrace. Při následujících nákupech se stačí jen přihlásit do svého účtu a ověření věku již řešit nemusíte.

 

Ověření věku při nákupu bez registrace

Při nákupu bez registrace provádíme ověření věku pokaždé

 

Ověření věku s Adulto je Snadné, Rychlé a  Bezpečné

Pro ověření věku využíváme našeho partnera, externí službu Adulto.cz, která je špičkou ve svém oboru. Svůj věk můžete na pár kliků ověřit pomocí bankovní identity (bankID), přihlášením přes MojeID nebo ověřením dokladu totožnosti (vyfocením řidičského nebo občanského průkazu).

Ověření věku kupujícího pomocí služby Adulto.cz

 

Video návod jak na ověření věku 

Podrobnější detaily o službě Adulto vč. informací o bezpečnosti, podrobného popisu služby, nejčastějších dotazů a kvalitně zpracovaného video návodu naleznete na stránkách Adulto.

Video návod jak oveřit věk přes Audlto.cz

Ověření bankovní identitou (bankID)

Služba Adulto je partnerem společnosti Bankovní identita, a.s. a ověřuje pro e-shopy věk nakupujících prostřednictvím bankovní identity. Klienti bank Air Bank, Banka CREDITAS, Česká spořitelna, ČSOB, Fio banka, Komerční banka, MONETA Money Bank a Raiffeisenbank mohou využívat ověření bankovní identitou.

Pouze stačí vybrat banku, kterou používáte, vyplnit přihlašovací údaje do internetového bankovnictví a poté dojde k ověření vašeho věku.

Ověření věku přes Adulto pomocí bankID

Ověření dokladu totožnosti

V tomto případě pouze stačí vyfotit a nahrát přední stranu občanského nebo řidičského průkazu. Doklad bude poté strojově zpracován a následně smazán. Adulto z dokladu uchovává pouze datum narození.

Ověření věku pomocí dokladu totožnosti přes Adulto.cz

Ověření pomocí služby mojeID

V tomto případěje je potřeba mít aktivovaný a ověřený účet u služby mojeID a poté stačí zadat přihlašovací údaje čímž dojde k ověření (potvrzení) věku.

Ověření věku přes Adulto.cz pomocí služby mojeID